Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Tüm Sırların Sahibi Kız izle 2016 Türkçe Dublaj


Tüm Sırların Sahibi Kız izle

Korku ve gerilim dalında sinemaseverlerin ilgisini çekmesi beklenen tüm sırların sahibi kız izle filminde insanlık aleminin büyük bir kısmı çeşitli mantarlardan etkilenerek zombilere dönüşmektedir. Kan, tükürük ve mantar sporu gibi çeşitli yollar ile yayılmakta olan mantarlar çoğu insanları etkisi altına almış durumdadır. Mantarların etkisi altında olan kişiler insan gördükleri zaman akli dengesini kaybedecek boyuta gelmekte ve insanlara saldıran aç yaratıklara dönüşmektedirler. Mantardan etkilenmeyen çok az sayıda olan kişilerde askeri tedbirler alınarak yaşamlarını devam ettirmektedirler. Mantarın tedavisinin olup olmadığını konusunu hibrit çocuklar araştırmaları sonucunda açıklık getirmek istemektedirler. Hibrit çocukların öğretmenlerinden birisi olan Helen öğretmen ve melanie isimli kız çocuğu arasında farklı bir bağ oluşmuştur. Helen öğretmen, melanie ve bir doktor yaşadıkları bölgede uğradıkları üs açların saldırısından zorluklar içerisinde kurtulmayı başarmışlardır. Üs açlardan askeri yardım neticesine kurtulmayı başaran kahramanlarımız adına büyük kaçışlar asıl şimdi başlıyor. Korku ve heyecan ile izleyeceğiniz, bol gerilim sahneleri ile karşılaşacağınız tüm sırların sahibi kız izle filmi beyaz perde de sinemaseverlerin beğenisine sunulmuştur.
tum-sirlarin-sahibi-kiz-turkce-dublaj-izle
The Girl with All the Gifts Türkçe adıyla Tüm Sırların Sahibi Kız filmini sitemizden Tüm Sırların Sahibi Kız izle 2016 Türkçe Dublaj başlığı ile izleyebilirsiniz. İyi seyirler sinemaizlefullhd.com ailesi
tum-sirlarin-sahibi-kiz-izle

Bir önceki yazımız olan İkinci Şans izle 2016 Full HD Tek Parça izle başlıklı makalemizde İkinci Şans 2016 izle, İkinci Şans filmi ve İkinci Şans filmi izle hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum yapılmamış

484 izlenme

Tüm Sırların Sahibi Kız izle 2016 Türkçe Dublaj

Tüm Sırların Sahibi Kız izle. Korku ve gerilim dalında sinemaseverlerin ilgisini çekmesi beklenen tüm sırların sahibi kız izle filminde insanlık aleminin büyük bir kısmı çeşitli mantarlardan etkilenerek zombilere dönüşmektedir. Kan, tükürük ve mantar sporu gibi çeşitli yollar ile yayılmakta olan mantarlar çoğu insanları etkisi altına almış durumdadır. Mantarların etkisi altında olan kişiler insan gördükleri zaman akli dengesini kaybedecek boyuta gelmekte ve insanlara saldıran aç yaratıklara dönüşmektedirler. Mantardan etkilenmeyen çok az sayıda olan kişilerde askeri tedbirler alınarak yaşamlarını devam ettirmektedirler. Mantarın tedavisinin olup olmadığını konusunu hibrit çocuklar araştırmaları sonucunda açıklık getirmek istemektedirler. Hibrit çocukların öğretmenlerinden birisi olan Helen öğretmen ve melanie isimli kız çocuğu arasında farklı bir bağ oluşmuştur. Helen öğretmen, melanie ve bir doktor yaşadıkları bölgede uğradıkları üs açların saldırısından zorluklar içerisinde kurtulmayı başarmışlardır. Üs açlardan askeri yardım neticesine kurtulmayı başaran kahramanlarımız adına büyük kaçışlar asıl şimdi başlıyor. Korku ve heyecan ile izleyeceğiniz, bol gerilim sahneleri ile karşılaşacağınız tüm sırların sahibi kız izle filmi beyaz perde de sinemaseverlerin beğenisine sunulmuştur.

Tüm Sırların Sahibi Kız izle

Bir önceki yazımız olan İkinci Şans izle 2016 Full HD Tek Parça izle başlıklı makalemizde İkinci Şans 2016 izle, İkinci Şans filmi ve İkinci Şans filmi izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Saçma ve kısa yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Film izle, Full HD izle

Sinemaizlefullhd.com sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki filmler kesinlikle sunucumuzda barınmamaktadır. Büyük video sitelerinden iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemaizlefullhd.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan filmler yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri bize ulaşabilirler. İhlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için sinemaizlefullhd@gmail.com adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.
| Sinema izle | Arrival izle | Geliş izle | Adam mısın izle | Karanlıklar Ülkesi 5 izle | Müttefik izle | Sağ Salim 3 izle | Çakallarla Dans 4 izle | Halka 3 izle | Kabuktaki Hayalet izle | Dağ 2 izle

hd film izle